פשיטת רגל

מהי פשיטת רגל?

לאדם ההופך להיות חדל פירעון בשל חובותיו הרבים והכבדים, ניתנת האפשרות לבחון ביצוע הליכי פשיטת רגל.

הליך פשיטת רגל, בשונה מהליכי הוצאה לפועל, מרכז את כל פעולות הגבייה וכן ההתמודדות מול הנושים ומחיקת החובות,

בפיקוח בית המשפט המחוזי תוך הגנות שונות לחייב ועיכוב הליכים מפני הליכי הוצאה לפועל באופן מיידי .

היתרון העצום של הליך פשיטת רגל הוא בכך שכנגד החייב מעוכבים כל ההליכים באופן מיידי,  הריבית נעצרת, ניתן צו כינוס, וכן הליך פשיטת רגל מקנה הגנות רבות לחייב מפני נושיו שבסופם עשוי החייב לקבל הפטר כלומר: מחיקת כל חובותיו ובכך לפתוח דף חדש.

בהליכי פשיטת רגל בהתאם למצב כיום בשל ריבוי פניות חייבים להליכי פשיטת רגל יצאה לדרך הרפורמה החדשה שמטרתה קיצור הליכי פשיטת רגל ל-18 חודשים,  מתן הפטר מהיר ומחיקת חובות לאחר 18 חודשים או תוכנית פרעון בהתאם ליכולתיו של החייב.

פנייה להליכי פשיטת רגל נעשית או באמצעות בקשתו של החייב לבית המשפט לקבלת צו כינוס והכרזתו פושט רגל או באמצעות נושה המגיש בקשתו לבית המשפט להכרזת החייב פושט רגל.

הופנתם על ידי רשם ההוצאה לפועל להליכי פשיטת רגל?

מטרתו של הרשם היא כי פנייתכם להליכי פשיטת רגל תוביל למחיקת החובות בזמן מהיר ויעיל יותר ללא תשלומים מיותרים בתיקי ההוצאה לפועל, ללא סחבת מיותרת בתיקי ההוצאה לפועל ולכן אין סיבה לחשוש מהפנייתו של רשם ההוצאה לפועל להליכי פשיטת רגל.

ייצוג על ידי עורך דין בהליך פשיטת רגל

עורכת הדין של גרשט היא עו"ד מקצועית לפשיטת רגל ותלווה אותך באופן אישי ומקצועי החל משלב איסוף המסמכים, הגשת הבקשה לפשיטת רגל, עיכוב הליכים מיידי ומהיר בהוצאה לפועל, צו הכינוס, ביטול עיקולים והגבלת רישיון נהיגה ועד ההפטר המוחלט ומחיקת החובות בהליך פשיטת הרגל.

קיימת אפשרות לייצוג בבקשה לפשיטת רגל עד צו הכינוס ועיכוב ההליכים בהוצאה לפועל.

אנו כאן לסייע בכל הליך פשיטת הרגל החל משלב הגשת הבקשה, עיכוב הליכים, דיון בהכרזה על פשיטת רגל והמשך הליכי פשיטת רגל לדיון בתוכנית פירעון.

הצלחתו של המשרד היא ההצלחה שלכם! החל מהגשת הבקשה לפשיטת רגל, עיכוב הליכים, צו התשלומים, ושמירה על מסגרת כספית בהליך פשיטת הרגל, כל אלו מובילים להצלחה ושינוי משמעותי בחייהם של רבים מלקוחותינו ועל כן אנו כאן.

פנו עוד היום למשרדנו למחיקת חובות בהליך המהיר והגנות בפני נושים, עיקולים, הגבלות והליכי הוצאה לפועל נגדכם, תוך התחלה חדשה לניהול ועצמאות כלכלית.

שלחו ווטסאפ